Benieuwd naar mijn gezinsleven?
In een interview met het online magazine Glowmagazine.nl, werd mij gevraagd naar mijn leven als healthcoach, presentatrice, spreker én moeder van Day, James, en twee cadeaukindjes van mijn verloofde Dirk.
Ben jij ook benieuwd? Lees dan gauw alle vragen en antwoorden die ik graag met jullie wil delen!
Werken, gezond eten, sporten… hoe doe je dat als moeder?
Dat is soms best een uitdaging en puzzel! Ik probeer veel te combineren. Ik sta soms met de kettlebell in de hand thuis in de keuken mijn kids te entertainen en tegelijk wat squats te doen. Ja alle beetjes helpen hè! Ook wandel ik veel met de kinderwagen en de hond, ik zorg dus dat ik de 10.000 stappen per dag haal. Als mijn CrossFit les doe, neem ik James mee naar de crèche in de sportschool.
Welke sporten doe je en hoe vaak?
Ik doe 1 keer per week aan Bikram Yoga en wandel ontzettend veel met de hond. Ook doe ik 1 tot 2 keer per week CrossFit. Skiën is absoluut mijn favo sport!
Wat is je beste tip om je kinderen gezond te laten eten?
Het is belangrijk om kids zo vroeg mogelijk te laten beginnen met groenten en bijzondere smaken. Doe dus bijvoorbeeld een eerste hapje avocado in plaats van een perenprakje. Laat ze vooral wennen aan de verschillende smaken van groenten. En probeer, als de kinderen wat ouder zijn, ze tussendoor veel rauwkost te geven. In de trommeltjes mee naar school, bij thuiskomst, lekker veel groente en fruit, dat is belangrijk! Vermijd de suikerbommetjes, zoals pakjes drinken (Wiki of sapjes) en ontbijtkoekrepen.
Heb je een guilty pleasure?
Chocola en rode wijn!! Love it!
Wat is voor jou de ultieme manier om te ontspannen?
Ik kom tot rust als ik naar de sauna ga of lekker kan wandelen in de bossen met de kids en de hond. Ook een filmpje op de bank met de kinderen of mijn vriend vind ik heerlijk. Maar bijvoorbeeld ook een glas rode wijn en borrelplankje op vrijdag met mijn lief en vrienden, op de fiets door Amsterdam of ergens een kopje koffie drinken.
Wie of wat inspireert je?
Ik hou van sterke maar vooral blije vrouwen, bijvoorbeeld Kate Hudson. Ik probeer zelf altijd de zonnige kant ergens van te zien en veel te lachen! En dankbaar te zijn voor alles wat er wel is.
Gerelateerd
Gerelateerde berichten
28 januari 2017
Gratis kaarten voor De Gezondheidsbeurs
12 juni 2016
Help, ik ben suikerverslaafd!
18 augustus 2019
Last van PMS: Dit moet je juist wel (of niet) eten
29 november 2017
Eerste hulp bij kinderkwaaltjes! 100% natuurlijke remedie
26 juli 2014
Tip! Boekweit crackers
27 november 2014
Thaise soep met de Vitamix
25 juni 2021
Lekker in je bikini!
11 september 2014
Healthy Talkies Lunch
7 november 2014
Herfst weerstands Smoothie
25 augustus 2015
Je bent wat je… drinkt!
13 mei 2016
Vegan yoghurt van cashewnootjes
9 juni 2016
Rode linzensoep
20 april 2016
Hoe kun je sporten hygiënisch houden?
13 april 2020
Simpel maar heerlijk, Viv’s avocado chocolade mousse
31 maart 2015
Gifvrij eten
21 februari 2017
Een extra energie boost nodig? Wij helpen je!
4 juni 2015
Zonnige Chia punch
11 september 2014
Eetdagboek review
28 april 2021
Kater? Met het drankje uit dit recept knap je op!
24 juni 2019
Dit levert een uurtje eerder naar bed gaan je op
28 september 2018
Een feestje? Met deze tips hou je het gezond!
23 augustus 2015
Hotspot: Lotti’s
14 mei 2017
Last van paradontitis? Dit is de oplossing!
13 november 2018
Heb jij last van schildklierklachten?
26 juni 2016
Bikiniproof met de Health & Body Guide
21 september 2017
Viv eet mee #12: Slawraps
4 juni 2015
Tip: Healthy Pleasures
5 juni 2016
Sinner Sundae bananen (n)Ice cream
21 juli 2015
Inspiratie gerecht van mama’s!
19 december 2016
Natuurlijke kauwgom bestaat
23 maart 2015
Dopper winnen
14 april 2020
Bional Stress Balans helpt in tijden van stress
25 juni 2016
O help…de puistjeszone
14 maart 2018
Wat is oxidatieve stress?
4 november 2015
Viv eet mee #11: Bananenbrood
19 november 2015
Anoniem –
Karin Ten velde –
Frederike –
Anoniem –
Marlon Bruins –