Deze tijd van het jaar hebben we soms een oppepper nodig voor onze weerstand. En wie weet heb jij al een slowjuicer of een sapcentrifuge thuis, nou dan is deze juice een echte aanrader. Zo niet, hebben we hieronder nog twee tips voor de beste slowjuicers.
Ingrediënten
- 1 appel (golden delicious)
- 2 peren
- ½ courgette
- 2 cm venkelknol
- handvol spinazie
- 3 cm broccoli stronk
Bereidingswijze
Juice alle ingredienten, begin met een halve appel en eindig met de andere helft.
Waarom dit weerstand oppeppende sapje goed voor je is
We weten allemaal dat broccoli een echte oppepper is voor onze weerstand. Met een hoog gehalte vitamine C. Maar wist je dat courgette best wel een ondergeschoven kindje in de wereld van de groentes is. Wat jammer is want het is uitstekend te juicen en is super gezond. Het bevat een hoog gehalte aan Kalium (bloeddruk en vochtbalans), Calcium (botten en tanden) en Fosfor (samen met kalium zorgt dit voor gezonde botten en tanden. Verder vinden we in courgette ook een hoog gehalte aan vitamine C (weerstand en ijzeropname) , vitamine B11 (goed functioneren van het zenuwstelsel) en vitamine A (huid en ogen). De venkel geeft een heerlijk frisse en zoetige noot aan dit sapje. En is goed voor de spijsvertering.
Juicer of slowjuicer
Dit sapje gemaakt in een juicer of slowjuicer, geeft de weerstand een behoorlijke boost. Wil jij ook een juicer kopen? Wij hebben onze twee favoriete juicers hieronder voor jou neergezet, met een klik op de knop heb jij hem binnenkort ook in huis!
https://www.ahealthylife.nl/webwinkel/product/matstone-slowjuicer/?affiliates=38
De hand slowjuicer is een stuk goedkoper dan de ‘machine’ slowjuicer. Bij de hand slowjuicer moet je eigenlijk zelf het werk doen, maar bijkomend voordeel is dan ook dat hij een stuk goedkoper is.
https://www.ahealthylife.nl/webwinkel/product/handslowjuicer/?affiliates=38
Gerelateerd
Gerelateerde berichten
27 september 2017
Viv’s health Q&A: Maaike Dorsteen van Furrow.nl
26 maart 2019
Een lang en vooral goed huwelijk, hoe doe je dat?
22 oktober 2018
Tips voor een gezonde broodtrommel
14 december 2018
Cadeautip: Keramische pannenset
16 november 2016
VIV Health TV – Verantwoorde snoepjes, ze bestaan echt!
23 maart 2019
Heerlijk weekend receptje: een gezonde milkshake!
21 juni 2015
Viv’s Raw Choco
26 april 2016
8 onverwachte voordelen van gelukkig zijn
20 maart 2018
Kauwgom, is dat wel zo gezond?
21 juli 2015
Inspiratie gerecht van mama’s!
2 september 2018
Geef je wel of geen borstvoeding? Mijn eigen ervaring!
22 maart 2015
De koelkast van: Froukje de Both
25 mei 2015
Hoe werkt de mind?
20 augustus 2015
Geluk ervaren? Hack your brain
2 september 2019
10x gluten in producten waarin je ze niet verwacht
25 augustus 2015
Viv eet mee zoekt kandidaten
8 juli 2017
Kan je alleen op raw food leven?
27 februari 2016
Wat kun je doen tegen ‘avondtrek’?
16 maart 2016
Lichaam veranderen of aanvaarden?
3 oktober 2017
Weerstand booster Vitamine C(amu camu)!
11 april 2019
Stress? Vermijd dan deze voedingsmiddelen
10 juli 2015
Sandra –
Goed, duidelijk en snelle levering
Daphne D. –
Diana –
Marianne –
Anoniem –