Hormonen
Vivian heeft 4 jaar geleden de opleiding van Ralph Moorman (Trainer Hormoonfactor) gevolgd bij Sonnevelt Opleidingen. Ze kan jullie alleen maar zeggen dat ze mega enthousiast is! Een opleiding waarbij je leert op natuurlijke wijze het hormonale systeem terug in evenwicht te brengen. Super interessant! Haar interesse naar hormonen en hun effect op het lichaam, zoals afvallen, depressie, libido, de huid, menstruatie, allergieën en burn-outs fascineren haar enorm.
Viv’s levensles:
‘Leer je eigen lichaam goed kennen en houd rekening met het effect van voedingsstoffen op je lichaam!’
Disbalans
Een disbalans in het hormoonstelsel heeft een zeer grote en directe invloed op je gezondheid. Veel mensen staan hier niet bij stil en volgen de ene na de andere dieethype als ze gewicht willen verliezen. Elk boek, supplement, product of systeem belooft je ultieme gezondheid! Maar diëten leveren nooit op wat ze beloven. Ze houden namelijk geen rekening met je hormonen. Ik snap dat je helemaal in de war raakt van alle tegenstrijdige verhalen over wat gezonde voeding zou zijn.
Overgewicht wordt veroorzaakt door een verstoorde hormoonbalans. Deze disbalans ontstaat door slechte eetgewoonten, verkeerde voeding, slaapgebrek, weinig beweging en stress. Met de juiste adviezen kun je op een natuurlijke wijze de balans weer terug brengen. De kilo’s verdwijnen als sneeuw voor de zon en komen ook niet meer terug! Klinkt dit niet geweldig? Welcome happy and healthy lifestyle!
De Trainer Hormoonfactor is een groot succes! De opleiding is in samenwerking met Sonnevelt Opleidingen te volgen.
Viv heeft mij absoluut weten te overtuigen
Begin 2011 kreeg ik een ongeluk (ik klapte met mijn hoofd op een betonnen rand met alle gevolgen van dien). In de periode daarna ben ik heel veel gaan lezen over wat voor invloed hormonen en voeding hebben op het menselijk lichaam. Ik zocht ontzettend veel informatie om zo goed mogelijk voor mijn lichaam te zorgen.
Hoe meer ik las, hoe enthousiaster en interessanter ik het allemaal begon te vinden. Afgelopen zomer ontmoette ik Vivian Reijs. Ik was al bekend met haar website vanaf dag 1! In de afgelopen 3 jaar heb ik me verdiept in alles wat maar met food, body, mind en beauty te maken had. Na een leuke meeting begon ik als vrijwillig redactielid te schrijven en te fotograferen voor VivOnline. Met veel liefde en plezier verschenen er een hoop artikelen op www.vivonline.nl. Ik vind het geweldig om op deze manier mensen te inspireren naar een healthy lifestyle!
Mijn interesses naar gezondheid en het hormoonstelsel voor een happy and healthy lifestyle zijn enorm gegroeid de afgelopen jaren. Daarom heb ik besloten de opleiding Hormoonfactor van Ralph Moorman in 2015 te gaan volgen. Ik kan niet wachten en heb er ontzettend veel zin in!
Naast Trainer Hormoonfactor biedt Sonnevelt Opleidingen nog 22 andere opleidingen aan op het gebied van een gezonde levensstijl. Iets voor jou? Kijk hier voor meer informatie.
Tekst: Suzanne van Laar
Ir. Ralph Moorman studeerde levensmiddelentechnologie aan de Wageningen Universiteit en is een gecertificeerde gezondheidscoach. Inmiddels heeft hij ook al een aantal boeken op zijn naam staan. In De hormoonfactor biedt hij niet het zoveelste crashdieet, maar verantwoorde adviezen gebaseerd op degelijke wetenschap, onderbouwde aannames, praktijkervaring en logica.
Gerelateerd
Gerelateerde berichten
11 mei 2019
De 5 beauty geheimen van de Sicilianen
6 december 2018
4 x gezonde werkgewoonten die je dagelijks kunt toepassen
7 september 2018
Hoe gelukkig ben jij?
6 november 2014
Tijd besparen in de keuken
16 mei 2017
Freekeh vs quinoa: wat is gezonder?
28 september 2016
RECEPT VOOR DE KIDS: ZOETE AARDAPPEL PANNENKOEKJES
15 maart 2019
Eet jij genoeg eiwitten? Wij helpen je!
18 januari 2016
Boekweit (soba) noodles met gamba’s
12 december 2020
Kerstkoekjes: deze gingerbread koekjes zijn lekker én gezond
27 augustus 2015
Viv Loves it: SUE, zoet zonder suiker
14 juli 2016
DRINK JIJ AL MATCHA THEE?
8 juli 2020
Kan oestrogeen je immuunsysteem beschermen?
9 september 2014
Gratis boek ’70 groene smoothies’
13 januari 2015
WINTERS SMULLEN: ZOETE AARDAPPEL STAMPPOT
13 februari 2019
Suiker: wat doet het nou echt met je lijf?
7 september 2018
Vitamines die je nodig hebt boven de 40
30 september 2015
Glutenvrije maand
2 februari 2018
Gezond hotspots in Leiden vind je met deze handige lijst
29 december 2021
Celery Juice drinken, alles wat je moet weten om te starten
7 juli 2014
Eerste eetdagboek review
14 juli 2014
Tweede eetdagboek review
23 juli 2017
VEGAN RISOTTO MET SPINAZIE EN CHAMPIGNONS
19 november 2015
Vivian Reijs: “Ik ben zwanger, wat een feest!”
13 juli 2018
Homemade chocolade, easy does it!
12 januari 2019
Dit zijn de 7 voordelen van de sauna!
10 september 2016
DE SELFMADE SPORTCOACH: HOE KRIJG IK MEZELF DE GYM IN?
21 juni 2015
Viv’s Raw Choco
5 maart 2015
De koelkast van: sterrenstylist Danie Bles
2 september 2015
Lekker ontbijtje!
2 februari 2018








































