Heb jij dat nou ook, je weerstand is wat lager en dan voel je ‘m weer opkomen, die vreselijke koortslip.
Zo vervelend, want naast dat het pijnlijk en besmettelijk is, duurt het ook echt wel zeker een week voordat het weer weg is. Daar zit je toch echt niet op te wachten. Zeker niet met een leuke feestje of spannende date voor de deur. En al helemaal niet als je net een klein babytje hebt gekregen, want voor baby’s is het zelfs levensgevaarlijk.
Een koortslip wordt veroorzaakt door het herpes simplex virus. Bijna 80% van de mensen dragen het herpes virus bij zich, maar gelukkig slechts 10, 20% van de mensen hebben er echt veel last van. En krijgen dus heel regelmatig een koortslip. Ik zelf heb er jaren last van gehad. Maar inmiddels weet ik hoe je er binnen een dag vanaf kan komen mits je meteen actie onderneemt als je ‘m voelt aankomen. De Herpotherm en Lysine zijn mijn life savers.
Neem L-Lysine bij de eerste tinteling
Lysine is een essentieel aminozuur en dat betekent dat je lichaam zelf dit aminozuur niet kan aanmaken. De enige manier om lysine binnen te krijgen is door het voedsel dat je eet of het supplement L-Lysine te slikken. Er is inmiddels al veel onderzoek gedaan naar de werking van lysine tegen herpes uitbraken. Voor mij werkt het heel goed omdat ik het neem meteen bij de eerste tinteling een hoge dosis ongeveer 2.000-3.000 mg per dag. Lysine wordt door het lichaam gebruikt om anti lichamen, enzymen en hormonen etc.. aan te maken die helpen het virus te weren.
Lysine in je voeding
Je kunt lysine binnenkrijgen door voedingsmiddelen zoals rood vlees, zuivelproducten, eieren en vis te eten. Maar nog belangrijker dan de hoeveelheid lysine in je lichaam is hoeveel arginine er in je lichaam zit. Dit is ook een aminozuur, en het is als het ware de tegenhanger van lysine. De twee zijn normaal gesproken in balans aanwezig in het lichaam. Maar wanneer er te veel arginine in je lichaam zit ten opzichte van lysine, kan er een koortslip uitbraak opkomen. Voeding die veel arginine bevat zijn o.a. noten, pinda’s, zaden, spinazie, soja, schaaldieren etc. Deze kunnen dus het virus triggeren. Dus eet deze voedingsmiddelen even NIET als je een koortslip voelt opkomen. Koop Lysine meteen hier, en zorg vandaag nog voor genoeg weerstand tegen je koortslip!
De gouden tip!
De Herpotherm. Zonder dit apparaatje ga ik niet op reis. De Herpotherm is een klein elektrisch apparaatje (zo groot als een lippenstift) en het bestrijdt een koortslip gigantisch effectief door middel van geconcentreerde warmte, zonder chemische stoffen en zonder bijwerkingen. Gebruik de Herpotherm wanneer je een koortslip voelt opkomen en de koortslip zal meteen verdwijnen.
Om het je makkelijker te maken, kun je ‘m via deze link meteen bestellen en heb je het apparaatje morgen al in huis. Ik kan niet zonder.
Met deze tips hoef je geen koortslip meer te krijgen. Succes!
Wil je meer beauty tips van mij? klik dan hier.
Tekst: Vivian Reijs voor VIVONLINE
Gerelateerd
Gerelateerde berichten
5 december 2016
Het perfecte cadeautje voor stralend witte tanden!
13 november 2015
Vivians Rijstadvies
17 november 2017
Een stralende, gezonde glimlach! Benieuwd naar mijn geheim?
6 maart 2015
Mooie wijze woorden
25 oktober 2017
Fotoverslag van mijn boeklancering, kijk je mee?
11 maart 2017
Vitamine C voor de perfecte huid
24 september 2015
Hoe word ik gezond?
28 november 2018
Last van een droge huid? Wij hebben 5 tips!
1 juni 2015
Gezond haar en voeding
3 januari 2018
Geef jezelf een mentale verjongingskuur
18 oktober 2018
Sporten: mét of zonder make-up?
8 februari 2018
Je tanden poetsen met actieve kool: werkt het echt?
5 november 2015
Weer een jonge huid, zonder naalden? Het kan!
17 november 2015
Verkort zo je ochtendritueel en houd meer tijd over!
6 augustus 2019
Nieuw in onze webshop, nagellak zonder giftige stoffen
16 augustus 2015
Social media & marketing stage bij VivOnline!
7 november 2018
Kan extreem sporten sneller verouderen?
12 december 2015
Investeer in je gezin!
26 april 2015
Detox your body, mind and life
23 december 2017
WIN: 2 x Weleda kerstpakket voor een stralende huid
1 april 2015
Viv meets Stedman Graham
22 maart 2018
Suiker maakt ouder
2 oktober 2017
Health Q&A: Akke Marije & Winactie parfum
30 november 2015
Winnen! Boek: Spirituele Intelligentie
23 november 2015
6 tips tegen jouw ‘Blue Monday’
15 maart 2014
Winnares winactie!
7 maart 2015
Bekendmaking winactie!
1 december 2015
Wij hebben leuke sinterklaas cadeau tips voor jou!
30 november 2015
Viv loves it: Mijn wonderolie tijdens de zwangerschap
14 september 2015
willemijn –
De bestelling werd maar niet geleverd. Achteraf zat er een fout ergens in het proces. Klantenservice heeft het meteen opgepakt en goed opgelost!
Anoniem –
Goed niets op aan te merken
Jacolien Schrijver –
Ik zou heel graag advies willen krijgen over wat wanneer te slikken en waarom juist. Ik heb nu wat teveel potjes naar mijn idee en dan word ik lax in het innemen ervan
Annewil Hoogeveen –
Duurde erg lang voordat ik een antwoord kreeg op m’n vraag via de mail
femke Van der velden –