Word je de laatste tijd moe wakker? Ben je snel geïrriteerd en kom je voor je gevoel tijd tekort? Ontdek hoe je weer energie krijgt.
Door Hidde de Vries, 7dayrecharge.com
Als je te veel van jezelf vraagt
In mijn praktijk als vitaliteitscoach hoor ik vaak dingen als:
- “Ik word elke ochtend doodmoe wakker”
- “Aan het eind van de dag ben ik kapot en wil ik alleen nog maar op de bank zitten. Niet zo gezellig.”
- “Ik kan mijn gedachten niet stopzetten, ik blijf maar piekeren.”
- “Het lukt me niet me te concentreren.”
- “Ik kan niet ontspannen en ik kom tijd tekort”
Herken je jezelf hierin? Je bent niet de enige. In deze drukke maatschappij eisen we steeds meer van onszelf. We moeten een goede partner zijn, een groot sociaal leven hebben, hard werken, successen behalen en voor onze familie zorgen.
Als je dan niet goed genoeg voor jezelf zorgt kan het misgaan en merk je dat je jezelf hebt uitgeput…
Uit eigen ervaring
Ik spreek uit eigen ervaring. Mijn naam is Hidde de Vries, oprichter van de 7 Day Recharge. In 2010 stonden bij mij de meters in het rood. Ik had zakelijk een moeilijke periode en ik kreeg bijna een burn-out omdat ik me niet meer kon ontspannen.
Ik merkte dat ik ’s ochtends moe wakker werd en dat ik snel geïrriteerd was, maar ik vond dat ik mezelf niet zo moest aanstellen.
Mijn reactie was om nóg harder te gaan werken en nóg meer uren te draaien. Ik begon het sporten over te slaan, zat veel te lang achter elkaar op een stoel en leefde op junkfood.
Ik raakte steeds verder verwijderd van mezelf en kon totaal niet meer genieten van mijn leven. Tot het keerpunt kwam…
Het keerpunt
Ik zag in dat het zo niet langer kon en besloot het roer om te gooien en op reis te gaan. Letterlijk en figuurlijk. Ik pakte mijn koffers en trok de wijde wereld in op zoek naar een meer gebalanceerde manier van leven.
Onderweg leerde ik van alles over hoe je gezond eet, hoe je ondanks een drukke agenda toch kunt blijven bewegen, hoe je jezelf bevrijdt van stress en hoe je de controle weer terug krijgt over je leven.
Vanaf die tijd is het mijn levensdoel om zoveel mogelijk mensen te helpen met ontstressen en weer opladen. Daarom heb ik het 7 Day Recharge Programma ontwikkeld.
Wat is de 7 Day Recharge?
De 7 Day Recharge is een eigentijds vitaliteitsprogramma dat je volgt tijdens een normale week. Je maakt kennis met eenvoudige ontspanningstechnieken, energizers en heerlijke gerechten waarmee je jezelf in 7 dagen weer oplaadt.
Met de 7 Day Recharge stap je uit je comfortzone. Tijdens je normale week daag ik je uit om je leefstijl onder de loep te nemen en nieuwe leefgewoontes te introduceren in je dagritme.
Na de 7 Day Recharge ga je bewuster door het leven en is de kans groot dat je ook na de Recharge goed voor jezelf blijft zorgen. Je voelt dan zóveel energie dat je fit uit je bed springt, geniet van je dag en veel meer voor elkaar krijgt in minder tijd. Zodat je ook tijd en energie overhoudt voor je vrienden, je partner en je kinderen.
Meld je aan voor de actie
Het team van Viv Online ging je al voor, lees hier hun ervaringen met de 7 Day Recharge.
Wil je jezelf ook opladen voor het voorjaar? Afvallen en weer bruisen van energie? Wacht dan niet langer en meld je vrijblijvend aan voor de nieuwe 7 Day Recharge Actie van VivOnline.
Gerelateerd
Gerelateerde berichten
29 november 2017
De verrassend leuke voordelen van single zijn
30 september 2019
Boekentips voor in de herfst! Want lezen is heerlijk knus
21 augustus 2017
Top 10 favoriete webshops van de redactie
2 augustus 2019
De liefde: hoe houd je het leuk?
26 februari 2019
Bah, hooikoorts: dit is wat je er tegen kunt doen
20 september 2018
Een onbezorgd leven voor elk kind, dat wil je als ouder toch?
17 oktober 2018
Winactie: Weleda Roomsprays
13 augustus 2017
De voordelen van 40 worden
6 september 2018
Viv’s product van de week: liefde in een spray
1 april 2019
Maak van de maandagochtend iets leuks!
26 november 2018
Een eerste date? Wij hebben tips om het te laten slagen!
26 november 2017
Sinterklaas (schoen) cadeaulijstje, dit wíl je hebben!
13 oktober 2016
PAS DIT TOE OM MEER VAN JE LICHAAM TE HOUDEN
13 juli 2017
Help, mijn hormonen maken mij oud!
28 september 2016
DETOXEN MET KRYSTL TIJDENS HET ZENZO YOGA WEEKEND
28 december 2017
Waar laat jij je kind mee spelen, speelgoed of de tablet?
26 oktober 2016
DE HALVE MARATHON VAN AMSTERDAM MET KRYSTL
3 september 2017
11 tips voor een productieve werkplek
31 december 2017
Ruim je hoofd op!
16 februari 2017
Zo kom je die laatste winter maanden makkelijk door!
11 december 2017
Adelina –
Vriendelijk en behulpzaam, website is voorzien van duidelijke informatie
Anoniem –
Marcelka Kraan –
Claudia M. –
Snel, positief, alles top!
Mariette –