Al zolang ik mij kan herinneren ben ik dol op nagellak. Het is een van mijn favoriete beautyproducten. Echt hoor. Ik vind het zo mooi en verzorgd en word altijd extra vrolijk van gekleurde nagels (rood is mijn lievelingskleur!). Maar toch is niet elke nagellak zo onschuldig als het lijkt. De meeste nagellak zit vol chemische stoffen die schadelijk zijn voor je gezondheid.
Lekker lakken
Ik moet eerlijk zeggen dat ik er vroeger ook niet altijd bij stil stond. Al die mooie flesjes en kleuren in de winkel zijn zo verleidelijk. “Ach, die ene keer”, denk je dan. Maar niets is minder waar. Eigenlijk kan ik het vergelijken met mijn eetpatroon. Ik voed mezelf het liefste met alleen natuurlijke ingrediënten. Dus waarom zou dat niet gelden voor de beautyproducten die ik gebruik? Ik besloot om me erin te verdiepen en deel daarom graag wat goede tips met jullie!
Hormoon-verstorende ingrediënten
Van alle beautyproducten bevat met name nagellak vaak een grote hoeveelheid schadelijke en hormoon-verstorende ingrediënten. Deze chemische ingrediënten worden met name gebruikt om je nagels glans te geven en langduriger behoud van je nagellak.
Zoya nagellak
Het was even zoeken, maar toch heb ik er eentje gevonden. Het merk Zoya nagellak is Big10Free, veganistisch en dierproefvrij. Bovendien is Zoya nagellak (door Woman’s Health Magazine) uitgeroepen tot de langst dragende nagellak en brachten ze de eerste sneldrogende top coat uit. Maar wat mij natuurlijk echt over de streep trok, is de super uitgebreide keus aan kleuren, inclusief een mooie rode kleur. Hier word je als vrouw echt blij van.
WINNEN!
Het is zo fijn dat er steeds meer mens-en milieuvriendelijke producten op de markt komen. Maar er valt dit keer dubbele winst te behalen: Omdat ik mijn enthousiasme graag met jullie delen mag ik maar liefst een heel setje nagelverzorgingsproducten weggeven!! Je kunt het volgende winnen: Een rode nagellak, remover, basecoat, topcoat en fastdrops van Zoya.
Wat moet je doen? Tag in een reactie op Facebook (onder dit bericht) een vriendin met wie en waarom jij graag samen dit setje wil proberen. De gelukkige winnaars maken we 10 februari bekend.
Gerelateerd
Gerelateerde berichten
1 februari 2018
Gezonde samenwerking Vivonline & Blushing
10 november 2015
Placenta ‘eten’, doe jij mee of sla je over?
13 mei 2014
Boekentip: Het Anti Age Dieet
11 juli 2014
Glutenvrije hotspots in Amsterdam
3 november 2015
Het lekkerste glutenvrije brood volgens Vivonline
29 juli 2014
Boekentip: Supersalades!
2 oktober 2017
Health Q&A: Akke Marije & Winactie parfum
3 oktober 2017
Een mooie huid? Vermijd deze 4 huidverouderaars
25 maart 2015
Avibon: legendarisch beauty product uit Frankrijk
7 april 2016
Mind: Verslaafd aan denken?
9 april 2015
En de winnaars zijn…
17 november 2015
Verkort zo je ochtendritueel en houd meer tijd over!
12 december 2018
6 cadeautjes die je aan jezelf kan geven tijdens de feestdagen
10 augustus 2015
Droge huid? Dan kan olijfolie je redden!
1 januari 2018
Fruit: het echte beautyfood
30 november 2015
Viv loves it: Mijn wonderolie tijdens de zwangerschap
4 juni 2014
De bijzondere eigenschappen van Aloë Vera
30 oktober 2015
4 tips om water nog lekkerder te maken!
24 mei 2015
Water: de dorstlesser voor je huid?
23 november 2015
6 tips tegen jouw ‘Blue Monday’
18 oktober 2018
Sporten: mét of zonder make-up?
23 september 2017
Transpireer jij veel? Probeer dan de Weleda roll-on deodorant
2 oktober 2018
Zoen je zen!
24 september 2015
Hoe word ik gezond?
30 augustus 2018
Gezonder leven doe je zo!
13 november 2014
DIY | Lavendel lippenbalsem
1 december 2015
Wij hebben leuke sinterklaas cadeau tips voor jou!
27 januari 2019
Adelina –
Vriendelijk en behulpzaam, website is voorzien van duidelijke informatie
Anoniem –
Marcelka Kraan –
Claudia M. –
Snel, positief, alles top!
Mariette –