Veel mensen zijn geveld door de griep of lopen rond met een verkoudheid. Tijd dus voor wat extra aandacht voor je weerstand, en wees de griepepidemie voor. Naast gezond eten, lekker bewegen, een frisse neus halen, goed slapen en stress vermijden kun je je immuunsysteem verwennen met wat extra vitamines.
Deze supplementen heb je nodig voor een goede weerstand
Multivitamine: Vitamine A, B6, C, D en E en mineralen als ijzer, selenium en zink helpen je weerstand. Je kunt een multi vitamine kiezen waar deze vitamines in zitten. Daarnaast worden supplementen met Echinacea of probiotica gebruikt om de weerstand te verhogen. Zelf gebruik ik een supplement van Vitamunda. Je kunt deze met onze kortingscode van 10%: vi10detox bestellen, vergeet deze niet handmatig in te voeren, via deze link!
Vitamine D: Uit recent wetenschappelijk onderzoek (bmj 356 (2017): i6583) blijkt zelfs dat vitamine D het risico op griep en verkoudheid met 70% verlaagt. Het verlaagde risico werd vastgesteld bij mensen met een lage vitamine D status, die dagelijks of wekelijks een vitamine D supplement gebruikten.
Vitamine C: Dagelijks heb je 80 mg vitamine C nodig om onder meer je weerstand op peil te houden. Maar soms lukt het even niet om voldoende groente en fruit te eten of is net een beetje extra een welkome aanvulling. Een supplement met vitamine C (80-1000 mg) kan dan gewenst zijn. Zelf gebruik ik momenteel de Vit C van Vitamunda Via deze link! te bestellen
Echinacea: Veel mensen nemen een supplement met Echinacea in tijden dat hun weerstand ondersteuning kan gebruiken. Stoffen uit deze plant kunnen het immuunsysteem versterken.
Probiotica: Misschien klinkt het eng, maar je darmen zitten vol met bacteriën. Probiotica zijn goede bacteriën in yoghurtdrankjes en supplementen, voor een goede balans in je darmflora of bacteriën, wat goed is voor je immuunsysteem. Dit is een fijne probiotica die ik mijn cliënten adviseer. Deze kun je overigens aanschaffen met onze eigen unieke kortingscode van 10%: vi10detox vergeet deze niet handmatig in te voeren, via deze link!
BONUS: Kunnen je darmen wel een detox gebruiken? Probeer dan Vegaqura Q-Start en reinig binnen een dag je darmen grondig!
Hopelijk kom je met deze supplemententips goed de winter (zonder griepepidemie) door, of kruip je weer snel je bed uit en kun je weer dingen gaan doen waar je blij en energiek van wordt.
Gerelateerd
Gerelateerde berichten
25 september 2014
Sugardip? Neem de 4 O’Clock juice
22 juni 2016
Die laatste kilo(‘s) er nog af voor de zomer?
2 januari 2018
Immuunsysteem booster
5 januari 2017
Tijdnood en toch gezond eten?
2 januari 2018
Start 2018 met een heerlijke winterdetox!
8 september 2016
WAT IS PRECIES “GLUTENVRIJ” EN WAT NIET?
27 januari 2015
Een heerlijk weerstand oppeppend sapje uit de (slow)juicer
10 januari 2019
Fit en slank zonder te sporten? 5 tips!
31 maart 2016
Groene tip: tandenpoetsen met bamboe
24 november 2018
Hoe gezond is een juice nou eigenlijk?
12 december 2016
Kom je ook naar de glutenvrije kerstmarkt in Villa ArenA?
14 maart 2018
Wat is oxidatieve stress?
13 april 2016
Kom jij aan 10.000 stappen per dag?
11 juli 2016
GEZONDE SNACKS VOOR DE VAKANTIE
16 maart 2019
Heerlijk om mee te nemen naar je werk: ei muffins!
7 oktober 2015
Health Event in duurzaam Amsterdams hotel
22 mei 2015
Smaak en kleuren
1 januari 2018
Ik ga jou helpen Gezonder, Blijer en Slanker te worden
31 juli 2014
Frisse veldslasalade
2 september 2018
Geef je wel of geen borstvoeding? Mijn eigen ervaring!
11 mei 2020
Hoe (on)gezond is muesli nu eigenlijk?
19 maart 2016
Kleurrijk eten met kinderen
6 april 2015
Wil jij een persoonlijk voedingsadvies van Viv?
29 januari 2019
Begin het jaar gezond met de heerlijke shakes van Jimmy Joy!
4 januari 2019
Acai in je smoothie? Een echte antioxidanten boost!
29 juli 2016
KAKKERLAKKENMELK HET NIEUWE SUPERFOOD?
30 juni 2018
ZOMERSE WHITE VELVET CASHEW SMOOTHIE
5 juli 2016
Geneeskrachtige basilicum juice
13 augustus 2019
Dit gebeurt er met je lichaam als je cola drinkt
22 juni 2018
De lekkerste glutenvrije aardbeientaart
5 december 2016
Viv’s Healthbox: Het ideale cadeau voor onder de kerstboom!
26 januari 2019
Pompoensoep met groene curry en kokos
12 juni 2014
Leuke Viv tips in de JAN
1 juli 2016
Adelina –
Vriendelijk en behulpzaam, website is voorzien van duidelijke informatie
Anoniem –
Marcelka Kraan –
Claudia M. –
Snel, positief, alles top!
Mariette –