Die föhn? Al die potjes en make-up? Die kunnen niet mee volgens jouw lief. Geen zorgen. Om ruzie met je eega te voorkomen, geven je hierbij handige tips & tricks waardoor jij binnen een handomdraai die fabuleus uitziet.
10 super handige beauty tips voor op de camping
Look Fab in een handomdraai!
- Verf je wenkbrauwen en wimpers. Zo hoef je geen mascara of wenkbrauwpoeder mee en heb je toch altijd een volle en uitgeslapen oogopslag.
- Neem kokosolie mee. Multifunctioneel, want je kunt er je eten erin bakken, maar gebruikt het ook als nachtcrème, bodylotion én als glansmiddel voor je haar. Je huid en haar worden intens gevoed en beschermd tegen de zon. Het eten van kokosolie werkt bacterieremmend en zorgt dat je gezonde vetten binnenkrijgt die niet oxideren als je ze verhit.
- Een potje gekleurde lippenbalsem beschermt en voed je lippen, maar kan ook als oogschaduw worden gebruikt voor een frisse oogopslag. Gebruik ‘m ook meteen als blusher, dan ben jij met één product klaar.
- Waxen. Auw! Maar die pijn is het waard als je bedenkt dat je vervolgens je benen of bikinilijn een week of vier tot zes niet hoeft te scheren.
- BB-cream: als je je gezicht graag egaliseert, ga dan voor een BB-dream in plaats van een foundation. Zo voed je je huid en bescherm je de huid meteen ook tegen de zon. Kies voor merken als Terre d’Oc, Alex Cosmetic of Suntegrity (met SPF 30). Deze zijn op natuurlijke basis.
- Droogshampoo is dé oplossing als het te druk is bij de douches of als je geen zin hebt om je haar te vaak te wassen. Daarnaast geeft het je haar een lekker ruige structuur, waardoor het makkelijker te modelleren is. Handig! Klorane heeft een fijne droogshampoo op natuurlijke basis.
- Reinigingsdoekjes. Super handig, want je reinigt niet alleen je gezicht aan het einde van de dag, maar ook je handen en het gezicht van je kids. Kies voor een merk als Voya, of Sante Bio voor doekjes op natuurlijke basis.
- Bespaar niet op een goede zonnebescherming. Schade door de zon kan op lange termijn gevaarlijk zijn, dus maak hier beslist ruimte voor.
- Bad hair day en geen föhn bij de hand? Zet een hoedje op, of bind een sjaaltje om. Niet alleen staat het leuk, het beschermt je haar en hoofdhuid tegen verbranding door de zon.
- Last van zoemende muggen in de tent of caravan? Pluk wat kattenkruid, verpulver de blaadjes en steeltjes in water en laat dit intrekken. Handig om in een sprayflacon te gieten, zodat je je eigen muggenspray hebt.
Geniet lekker van je vakantie in de buitenlucht!
LEES OOK: 5 manieren om van je sociale media verslaving af te komen.
Gerelateerd
Gerelateerde berichten
25 oktober 2017
Fotoverslag van mijn boeklancering, kijk je mee?
1 december 2015
Wij hebben leuke sinterklaas cadeau tips voor jou!
10 juli 2015
Zomers theesetje!
5 maart 2015
Win een heerlijk zacht huidje!
22 december 2017
De kracht van geven!
21 oktober 2018
Een jongere huid? Profhilo kan je helpen!
27 maart 2015
Meet VivOnline’s nieuwe expert: Mariette Reineke
3 juni 2017
Voel je sexy in je bikini!
1 januari 2018
Fruit: het echte beautyfood
27 september 2017
Viv’s health Q&A: Maaike Dorsteen van Furrow.nl
2 oktober 2018
Zoen je zen!
30 oktober 2015
4 tips om water nog lekkerder te maken!
11 juli 2014
Glutenvrije hotspots in Amsterdam
4 mei 2015
Liefdesverdriet?
24 mei 2015
Water: de dorstlesser voor je huid?
18 september 2014
Boekentip: Chickslovefood
29 april 2015
Winnen: heerlijk moederdagpakket!
20 april 2015
Beauty: organic & handy-to-go make-up tips!
19 december 2018
Droge huid? Skin Food is mijn favoriet voor de koude winter!
1 juni 2015
Gezond haar en voeding
5 november 2015
Weer een jonge huid, zonder naalden? Het kan!
29 april 2015
Winnen: heerlijk moederdagpakket!
25 december 2018
Hangende oogleden? Dit is de tip die je nodig hebt!
30 augustus 2018
Gezonder leven doe je zo!
1 december 2014
Boekentip: Goodfood
17 november 2017
Een stralende, gezonde glimlach! Benieuwd naar mijn geheim?
14 november 2016
SLAAP EN ONTSPANNING TIPS VAN VIV
29 januari 2018
Adelina –
Vriendelijk en behulpzaam, website is voorzien van duidelijke informatie
Anoniem –
Marcelka Kraan –
Claudia M. –
Snel, positief, alles top!
Mariette –